.

ДЕЛТА ТАПА P1723LF-BN Westchester Брод Бања Тапа Една Рачка, Брусен Никел

ДЕЛТА ТАПА P1723LF-BN Westchester Брод Бања Тапа Една Рачка, Брусен Никел

DEN 3558.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изберете westchester за урамнотежен, безвременски, и модерна талент во вашата бања.Се вклопува во една дупка инсталации.Исцедете собранието се продава одделно.Рачката се справи со е АДА согласност.Water Sense етикетирани тапа користи најмалку 20% помалку вода од индустријата стандард без да ја загрози ефикасноста.Чистите линии на westchester™ Колекција заедно со навестувања на рекултивираните изгледа позајми балансирана допир на бања.На ергономски справи и лак на spout се комбинираат дизајн и функционалност.За да ги разгледаме тоа е лесно да се спарени насекаде, на топло, исклучен сјај на Бранеа Никел не може да се победи.Со суптилни допир, Брусен Никел носи хармонија на вашиот бања и парови со било décor.Можете да ги инсталирате со доверба.Безценните Water Sense етикетирани чешми, Тушеви и Тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустријата стандардот—заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.

Главните својства