.

Taliah Waajid Зелено Јаболко и Алое Исхрана По Шампон клима уред 12oz (V068)

Taliah Waajid Зелено Јаболко и Алое Исхрана По Шампон клима уред 12oz (V068)

DEN 262.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зелено Јаболко Хранливи Материи.Да се зајакне и биланс на p H ниво за оптимално косата и скалпот здравје.Алое Хранливи Материи.Храна богата со витамини (А, Б, Ц, Е), влакна, протеини и антиоксиданси за да се постигне вашиот НАЈСИЛЕН, НАЈЗДРАВИТЕ коса.Придавам влогови и омекне влакната.Зелено Јаболко & Aloe Исхрана По Шампон клима уред 12oz Taliah Waajid Зелено Јаболко & Aloe е nutritive за нега на коса режим, кој ги зајакнува и moisturizes на косата, додека останатите нежно доволно за секојдневна употреба.Сулфат-бесплатно со витамини, влакна и протеини за врховниот мекост, ефикасно чистење и влага задржување.Она што го Прави Тоа : Taliah Waajid Зелено Јаболко & Aloe, Apple Исхрана По Шампон клима уред омекнува косата за контакт.Ова убаво се создаде клима уред, гасови вашиот насоки хранливи материи кои помагаат да се зајакне вашата коса додека оставајќи тоа управува, меки и добро условени.Како Да го Користите : Насоки : се Применува за чистење, крпа сушат косата.Посебна коса во 5 или повеќе секции.Се применуваат Зелено Јаболко & Алое По Шампон средство за смекнување на косата на секој дел од корените да завршува.Прст-масажа преку/во коса насоки.Оставете 15 минути или повеќе.Не подолго од 30 минути.Исплакнете, стил на косата.Следи за да стил со избор на : Зелено Јаболко & Aloe Навивам Definer, Зелено Јаболко & Aloe Навивам Elixer или Зелено Јаболко & Aloe Држете Ме разочара Gelle.Зелено Јаболко, Зајакнување на Хранливи материи и биланс на p H ниво за оптимално косата и скалпот здравје Алое Хранливи материи Масло од Авокадо Поправка на косата и скалпот, придавам Влогови и омекне губење на Хранливи материи богати со витамини (А, Б, Ц, Е), влакна, протеини и антиоксиданси за да се постигне вашиот НАЈСИЛЕН, НАЈЗДРАВИТЕ коса Состојки : Вода (Аква), Алкохол Cetearyl, Stearyl Алкохол, Cetyl Алкохол, Persea Gratissima (Авокадо) Масло, Aloe Barbadensis (Алое Вера) Leaf Сок, Prunus Amygdalus Dulcis (Сладок Бадем) Масло, Pyrus Malus (Apple) Овошен Екстракт, Аскорбинска Киселина (Витамин Ц), Pantothenic Киселина (Витамин Б5), Tocopheryl Ацетат (Витамин Е), Retinyl Palmitate (Витамин А), Behentrimonium Methosulfate, Stearalkonium Хлорид, Лимонска Киселина, Мирис (Parfum), Ethylhexylglycerin, и Phenoxyethanol.

Главните својства