.

lilanping Мали апарати за Домаќинство Електрични Грејачи, Реални Пламен, Две - Брзина на Вредноста, Независни Прекинувач, Прегревање Заштита 205x125x365mm

lilanping Мали апарати за Домаќинство Електрични Грејачи, Реални Пламен, Две - Брзина на Вредноста, Независни

DEN 698.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Користење на ABS пластика, материјал, пламен retardant, анти-scalding, висока температура отпор,.Две нивоа на вредноста, пламен и греење може да се користи одделно.Кога машината се испушти, преоптоварен или прегрее, таа автоматски ќе се исклучи напојувањето.Со knob свртени надолу, пламен ефект може да се загрева во исто време.Големина : 205x125x365mm.Име : Симулација пламен heater Material : ABS plastic Power : 1500 W, Отценети напон : 220 V Номинална фреквенција : 50hz Size : 205x125x365mm пакување листа : Електричен камин×1note : Сите податоци се рачно мери, има некои грешки, ве молиме да се разбере.Поради светлина и опрема, постојат некои разлики помеѓу бојата на сликата и бојата на објектот, кој и да е случај.

Главните својства