.

RoomMates RMK2561GM Мики и Пријатели Мики Маус Клуб Capers Кора и се Држи Огромен Ѕид Decals

RoomMates RMK2561GM Мики и Пријатели Мики Маус Клуб Capers Кора и се Држи Огромен Ѕид Decals

DEN 828.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се примени само лупам и стап.Се однесува на било каква мазна површина.Decals се отстранува и repositionable без леплива остатоци.Ѕидот Decals направени во САД.Опис на производот Доаѓа со еден ѕид decal; Собраа големина 39"широк x 16.75"висок Бренд Приказна Од Room Mates П. кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); Од Производителот уште Од 2006 Година, Room Mates, најголемиот светски производител на кори и се држи украсни производи, им овозможи на потрошувачите низ целиот свет да ги трансформираат нивните ѕидови и други соба додатоци брзо, лесно и affordably.Room Mates нуди најголем, повеќето различни (и ние сакаме да мислиме "најкул") избор на Ѕид Decals и Кора & Стап Позадини кои инсталирате, смени неговата позиција и да се отстрани во секунди без да ја напуштате било леплива остатоци или оштетување на површината.Нашите Кора & Стап Stick Tiles™ ви овозможи да се создаде backsplash во минути ви даваат можност за забава, брз, лесен и секогаш голема изглед соба/додаток направи над.Само Кора, Се Држи.. Готово!Претвори обичните простор, мебел или додаток во ништо, но обичните со Room Mates.Контакт Информации за производителот Од 2006 година, Room Mates, најголемиот светски производител на кори и се држи украсни производи, им овозможи на потрошувачите низ целиот свет да ги трансформираат нивните ѕидови и други соба додатоци брзо, лесно и affordably.Room Mates нуди најголем, повеќето различни (и ние сакаме да мислиме "најкул") избор на Ѕид Decals и Кора & Стап Позадини кои инсталирате, смени неговата позиција и да се отстрани во секунди без да ја напуштате било леплива остатоци или оштетување на површината.Нашите Кора & Стап Stick Tiles™ ви овозможи да се создаде backsplash во минути ви даваат можност за забава, брз, лесен и секогаш голема изглед соба/додаток направи над.Само Кора, Се Држи.. Готово!Претвори обичните простор, мебел или додаток во ништо, но обичните со Room Mates.

Главните својства