.

5SCALE Namaste Виножито Боја Вежба Јога Мат, Совршен за Пилатес, Гимнастика, Фитнес, Танц, Жени

5SCALE Namaste Виножито Боја Вежба Јога Мат, Совршен за Пилатес, Гимнастика, Фитнес, Танц, Жени

DEN 2639.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

♡ ГОЛЕМИНА – 24" x 72, и 0.25" Дебела. ♡ Изборот на совршена вежба јога мат е важно за двете удобност и стил.Сето ова цел, јога мат е совршен придружник за вашиот дом салата, на студио за јога, пилатес, calisthenics, истегнување, гимнастика, деца фитнес, танц, борење, медитација, jiu джицу, чекор и многу повеќе. ♡ На голема површина им помага да се задржи на обликот со рамномерно дистрибуција на вашата тежина за време на вежбање. ♡ Лесно да се исчисти површината, со лесно триење со топла вода и сапун. ♡ Трајни против пролизгување текстура помага да се задржи на мат во место за да се намали ризикот од лизгање на било тротоарите.Нашите душеци се погодни за жени, мажи и деца/деца слично. 5 SCALE Namaste Виножито Боја Вежба Јога Мат, Совршен за Пилатес, Гимнастика, Фитнес, Танц, Жените♡ ГОЛЕМИНА – 24" x 72, и 0.25" Дебела♡ Изборот на совршена вежба јога мат е важно за двете удобност и стил.Сето ова цел, јога мат е совршен придружник за вашиот дом салата, на студио за јога, пилатес, calisthenics, истегнување, гимнастика, деца фитнес, танц, борење, медитација, jiu джицу, чекор и многу повеќе. ♡ На голема површина им помага да се задржи на обликот со рамномерно дистрибуција на вашата тежина за време на вежбање.♡ Лесно да се исчисти површината, со лесно триење со топла вода и сапун♡ Трајни против пролизгување текстура помага да се задржи на мат во место за да се намали ризикот од лизгање на било тротоарите.♡ Нашите душеци се погодни за жени, мажи и деца/деца под исти услови♡ САД и КАНАДА - висок квалитет products5scale Дизајн обезбедува високо квалитетни производи произведени во САД и Канада.Ние се создаде широк спектар на етикети, платно, постери, ѕид уметност, јога душеци, и дома décor производи.Ние ги користиме индустриски стандард мастила и осигурајте се дека вашата цел е внимателно спакуван.Нашите производи се исто така совршени подароци за семејството, пријатели и колеги.

Главните својства