.

[2 Pack] Галакси S21 Ултра Екран Заштитник, Privacy/HD Јасно Калено Стакло, Ултразвучно Отпечаток Поддршка, 3D Криви, Отпорен на Гребење, Балон-Слободен за Галакси S21 Ултра Ста?

[2 Pack] Галакси S21 Ултра Екран Заштитник, Privacy/HD Јасно Калено Стакло, Ултразвучно Отпечаток Поддршка,

DEN 214.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

【9 H цврстина и 3 X Посилни отпорен на Гребење】Многу издржливи Отпорни Калено Стакло Екран Заштитник можат Ефикасно да се Заштити Вашиот Галаксија S21 Ултра од Несакани Scuffs и Гребнатини од страна на Копчиња и Некои Други Хард Супстанции.

Главните својства