.

Amaonm Отстранлив 3D Ѕид Уметност Decals Оркестарот DIY Деца Соби Ѕид Налепница мурали Фудбал Фудбал Ѕид Оркестарот за Момчиња Сала Расадник Соба Коридор Дневна Соба Училн

Amaonm Отстранлив 3D Ѕид Уметност Decals Оркестарот DIY Деца Соби Ѕид Налепница мурали Фудбал Фудбал Ѕид Оркестарот

DEN 1610.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : ПВЦ, Само лупам и стап.Лист големина : 9"x15", можете да diy тоа од своја идеја.Најдобри Божиќ подарок ѕид налепници за дома ѕидни декорации.Лесно да се Примени, да се Отстрани, Издржливи, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност на Влага.Додадете декорација без да се наслика.Донесе толку многу љубов, среќа како и пофалби од вашите гости.

Главните својства