.

CRAZEDpilot CP-1 Авијација Слушалки Пилот headset (Слушалки) - Авион Авионот

CRAZEDpilot CP-1 Авијација Слушалки Пилот headset (Слушалки) - Авион Авионот

DEN 1725.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

На повеќето ЦЕНА ЕФЕКТИВЕН уште удобно СТЕРЕО авијација слушалки на пазарот со ГЕЛ УВО ПЕЧАТИ!На CRAZEDpilot CP-1 слушалки е достоен за секоја пара за студентски пилоти или дека резервни слушалки што го бараат.Целосно флексибилен микрофон бум со ЗАКЛУЧУВАЊЕ knob до позиција на тоа право каде што сакате.Индивидуална контрола на јачина на звук knob на секоја страна, со вграден стерео/моно селектор префрлат во knob.На повеќето ЦЕНА ЕФЕКТИВЕН уште удобно СТЕРЕО авијација слушалки на пазарот со ГЕЛ УВО ПЕЧАТИ!На CRAZEDpilot CP-1 слушалки е достоен за секоја пара за студентски пилоти или дека резервни слушалки што го бараат.Целосно флексибилен микрофон бум со ЗАКЛУЧУВАЊЕ knob до позиција на тоа право каде што сакате.Индивидуална контрола на јачина на звук knob на секоја страна, со вграден стерео/моно селектор префрлат во knob.Вклучува квалитет гел исполнет уво фоки и headpad за оние кои се повеќе летови.Со 24d B на Пасивни Намалување на Шумот на CRAZEDpilot CP-1 слушалки се ИДЕНТИЧНИ во однос на перформансите на Дејвид Кларк, но без цена.Челичната конструкција флексибилни микрофон бум и прилагодливи headband ќе трае цел живот.Леани две-приклучок за воздухопловство кабелот е изградена минатата со интегриран вирус олеснување.Добиете вашата CRAZEDpilot CP-1 денес, нема да го жалиме за нарачка!Флексибилни микрофон бум Мемориска пена уво фоки и headpad Стерео Слушалки 24d B Пасивни Намалување на Шумот Electret Бучава Поништување на Микрофон Една година гаранција.

Главните својства