.

EZDC Сет од 3 Гнездење Дрвени Гајби, 16 x 12 Ѕид Поставена Дрвена Кошница, Складирање, Гајби, Дрвена Гајба Кутија за Складирање, Прикажување на Risers, Декорација

EZDC Сет од 3 Гнездење Дрвени Гајби, 16 x 12 Ѕид Поставена Дрвена Кошница, Складирање, Гајби, Дрвена Гајба Кутија

DEN 1127.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅ ЕСТЕТСКИ : Ела Дрвени Гајби, 3 гнездење Големини, обложени во естетски темно кафеава боја со исклучително направена!исечок зафат се справува. ✅ ПЛОВИ НА ЅИД : дрво чување на кутии може исто така да биде освежување дома декор.Тоа е дрвени гајби за екранот, или употреба на ѕид месеци како подвижна полици за складирање. ✅ СЕСТРАНОСТ : Сериозно, нашите гајба кутии се вклопи во секој поставување!Дрвени млеко гајби во кујната, вино гајби во дневната соба, или гајби оркестарот за да се прикаже евиденција, овошје, или пиење!. ✅ БИДАТ РАЗЛИЧНИ : Секој сет на гајби се направени посебно така што сите гајби се уникатни!Тоа е, исто така, од 100% добро-управувана шума.На дрвени гајби декоративни е еко-пријателски производ работите да бидат чисти и уредно. ✅ ПАКЕТ : дрво кошеви се лесни и неверојатно здрав!Купи сега, мислам подоцна.нашите пари назад политика и по-продажбата на услугата ли опфатени!.Сет од 3 Гроздобер Оркестарот Кутии Големина : Големи Дрво Гајба : 16 x 12 x 6 (во) = 40.6 x 30.5 x 15.2 (cm)Медиум Дрво Гајба : 13 x 9.5 x 5.5 (во) = 33 x 24.1 x14 (cm)Мали Дрво Гајба : 10 х 6.5 х 5 (во) = 25.4 x 16.5 x 12.7 (cm)Материјал : Ела Wood Each празна кутија кутија има 2 ѕид месеци.

Главните својства