.

Доказ Лаборатории 3 Пара AirPods 3 Уво Куки Опфаќа [Додадени Складирање Торбичка] Зафат Совети Анти Лизга Крилја Додатоци Компатибилен со Apple AirPods 3-та Генерација (Бела, М

Доказ Лаборатории 3 Пара AirPods 3 Уво Куки Опфаќа [Додадени Складирање Торбичка] Зафат Совети Анти Лизга Крилја

DEN 861.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува безбедно и удобно се вклопуваат слушање искуство за Air Pods 3. Мек, флексибилен куки се спречи Air Pods 3 од паѓање од вашите уши.Лесно, без мака инсталација.Мора да се отстрани пред да се полни. 3 Пара Медиум Зафат Совети, Складирање Торбичка, Carabiner и Quick Start Водич.Поткрепени со Доказ Лаборатории Одговара Гаранција.Доказ Лаборатории Air Pods 3 Уво Куки.

Главните својства