.

2 Пакет Сончевата Светлина Отворено Водоотпорен,Vicksune Соларни Ноќ Светлина Отворено Градина Ѕид Светилка Водоотпорен Надворешна Декорација Градина Ѕид Светлина Ѕ?

2 Пакет Сончевата Светлина Отворено Водоотпорен,Vicksune Соларни Ноќ Светлина Отворено Градина Ѕид Светилка

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Осветлување време : 8-10 часа 3. Боја : бела светлина/топло бела светлина Известување : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект ве Молиме овозможи 1-3мм отстапување се должи на рачно мерење Опис : 1.5*12cm (2 парчиња/pack) боја кутија за пакување 7.IP65 водоотпорен соларни светилки на отворено - дожд и молња заштита, непрекинато напојување на облачно и дождливо дена, нормално осветлување.Инсталирате со двоен еднострана лента или проширување завртка. Соларен панел : 2 V/170ma поликристални силикон соларен панел 2.Енергија од соларни ограда светлина , без електрична енергија ,ќе каже збогум на висока електрична енергија сметка.

Главните својства