.

100 Парчиња Вештачки Цвеќиња за Лебдечки Свеќи Централен Злато Цвет Додатен Мини Вазна Спојници Пополнување Лебди Свеќи Пополнување Цвет за Партијата Дом Табела Wedd

100 Парчиња Вештачки Цвеќиња за Лебдечки Свеќи Централен Злато Цвет Додатен Мини Вазна Спојници Пополнување

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : ќе добиете 100 парчиња злато вештачки цвеќиња за лебдечки свеќи централен, доволна количина за да ги задоволат вашите различни секојдневна употреба.Можете да додадете 2 или 3 цвет мини свеќи пополнување на вашиот свеќа, тие ќе изгледаат живописни и убава.ARTIFICAL ЦВЕЌИЊА ЗА ЛЕБДЕЧКИ СВЕЌИ CENTERPIECES : Овие мини златниот цвет додатен вештачки цвеќиња за лебдечки свеќи централен се изработени од квалитетна пластика.Тие се издржливи во употреба и нема да исчезнат лесно, вода ќе останат чисти во секое време.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Секој мини златниот цвет додатен е 6in/15cm lond и 2in/5cm широк како што е прикажано на сликата.можете да свиткана овие мини златниот цвет додатен, тие нема да се скрши лесно.Злато цвет додатен со соодветна големина, ќе направи вашата декорација работа полесно и се лесни за чување.МИНИ ЗЛАТО ЦВЕТ ДОДАТЕН ДЕКОРАЦИЈА : Мини лебди свеќи пополнување цвет има светла живописни златна боја, со малку сјајна.Можете да DIY со вашите пријатели или семејството.Тие ќе бидат голема и убава embellishments на вашиот занает.ШИРОКА ПРИМЕНА : Мини златно цвеќе е одлична декорација за лебдечки свеќа, можете да ги користите како декорација на свадба партија , фестивалот како Божиќ, ноќта на Вештерките, thankgiving, годишнина, Денот на Вљубените и др.Злато мини златно цвеќиња се исто така голема вазна спојници. 100 Парчиња Вештачки Цвеќиња за Лебдечки Свеќи Централен Злато Цвет Додатен Мини Вазна Спојници Пополнување Лебди Свеќи Пополнување Цвет за Партијата Дом Табела Свадба Декорација Вазна Спојници Пополнување (Злато).

Главните својства