.

lureme Јасно Акрилик Шминка Организатор со Дијамант Шема Козметички Складирање со 3 Фиоки Голем Капацитет (cb000021)

lureme Јасно Акрилик Шминка Организатор со Дијамант Шема Козметички Складирање со 3 Фиоки Голем Капацитет (cb000021)

DEN 694.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чувајте Ги Вашите Essentials Организирани.Чувајте Ги Вашите Essentials Организирани.Овој стилски акрилик организатор е идеално решение за чување на мали предмети како што се шминка, четки, чешлање прибор и повеќе. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте задоволни со производот во секој случај, ние или ќе го замени или наплата.На LUREME шминка кутија е идеалната големина за stashing сите вашите омилени убавина објекти како што се шминка четки, кармин, пинцети, маскара, нега на кожата производи, и повеќе.На LUREME шминка кутија е идеалната големина за stashing сите вашите омилени убавина објекти како што се шминка четки, кармин, пинцети, маскара, нега на кожата производи, и повеќе.На LUREME шминка кутија е идеалната големина за stashing сите вашите омилени убавина објекти како што се шминка четки, кармин, пинцети, маскара, нега на кожата производи, и повеќе.Тоа често може да биде предизвик да се задржи мали, лабави предмети од добива неоправдан или оштетени.Кој индивидуални прегради, ќе останете организирани со леснотија.МАТЕРИЈАЛ : Направена од акрилик материјал, издржлив и убав, јасен материјал направи да се види сè јасни и лесно да се најде.Место на суета или countertop за брз пристап до вашиот essentials, и не трошете време fussing со повеќе чување вреќи или контејнери.Кој индивидуални прегради, ќе останете организирани со леснотија.Континуирано за организирање на палета,накит и многу Повеќе.Кој индивидуални прегради, ќе останете организирани со леснотија.Кој индивидуални прегради, ќе останете организирани со леснотија.Тоа често може да биде предизвик да се задржи мали, лабави предмети од добива неоправдан или оштетени.На LUREME шминка кутија е идеалната големина за stashing сите вашите омилени убавина објекти како што се шминка четки, кармин, пинцети, маскара, нега на кожата производи, и повеќе.Lureme Шминка Организаторот.Чувајте ги вашите омилени козметички производи и алатки на дофат на вашите прсти со Основите Шминка Организаторот.Тоа често може да биде предизвик да се задржи мали, лабави предмети од добива неоправдан или оштетени.Тоа често може да биде предизвик да се задржи мали, лабави предмети од добива неоправдан или оштетени.МУЛТИ-ЦЕЛ : Многу шминка прегради и 3 фиоки може да ги зачувате вашите сенки, палета, кармин, лак, шминка четки, и нега на кожата производи.

Главните својства