.

Logitech C615 Full HD 1080p Камера во Комплет со Нокс Опрема 4-Port 3.0 USB Хаб (2 Предмети)

Logitech C615 Full HD 1080p Камера во Комплет со Нокс Опрема 4-Port 3.0 USB Хаб (2 Предмети)

DEN 1600.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Вклучува : Logitech C615 HD Камера (Црна) и Нокс Опрема 4-Портен USB 3.0 Центар.Преносливост : Пати-и-оди дизајн, лесно да се лизга во вашата торба.Widescreen Full HD Видео Повици : Стаклена леќа, full HD 1080p видеа, како за повик и снимање доаѓаат заедно за да се обезбеди најубаво свежи висока дефиниција и течност видео.Оптимален Квалитет на Звукот : Вграден-во бучава-намалување на микрофон прави сигурни дека вашиот глас доаѓа во јасно.Полн Круг : Swivels целосна 360-степен, кои ви даваат повеќе флексибилност да се добие во прав агол.Logitech C615 HD Webcam The Logitech C615 HD Камера има широк екран Full HD (1080p во 30fps), со брзо и непречено автофокус што ги држи вашата слика во остар фокус.Тоа е пренослив, пати-и-оди дизајн кој лесно може да се лизга во вашата торба.Widescreen Full HD Видео Calls The стаклена леќа, full HD 1080p видеа, како за повик и снимање доаѓаат заедно за да се обезбеди најубаво свежи висока дефиниција и течност видео.Постојано Focused Fast автофокус значи вашиот видео останува razor-остар, дури и ако се движи наоколу, се блиску до веб камера, или прикажување на предмети и документи (до 10 cm од објективот на камерата).Посветла Images It е опремен со ХД светлина корекција, на C615 казна-песни осветлувањето за да се произведе подобар квалитет, посветла слики, дури и ако сте во некој темен амбиент.Вашиот Глас Е Heard The вграден бучава-намалување на микрофон прави сигурни дека вашиот глас доаѓа низ јасно, дури и ако сте во зафатени околина.Целосна Circle The C615 swivels целосна 360 степени, кои ви даваат повеќе флексибилност да се добие во прав агол.Пати-и-оди дизајн паѓа во компактна големина која ја штити леќа, така што ќе може да се лизга веб камера во вашата торба, чанта, или дури и вашиот џеб.Нокс Опрема 4-Портен USB 3.0 Hub The Нокс Опрема 4-Портен USB 3.0 Центар веднаш додава четири USB 3.0 порти да било компатибилен уред.3,0 центар поддржува пренос на податоци до 5 gps.LED индикатори екранот на енергија статус за секоја порта, и секоја порта беше дизајниран со свој turn on/off switch.USB хаб карактеристики компактен и лесен дизајн спакувани во алуминиумска кутија.Пакетот Вклучува : Logitech C615 HD Камера (Црна)Нокс Опрема 4-Портен USB 3.0 Центар.

Главните својства