.

Headphone Стојат, Игра Контролер Носителот & Слушалки Стојат Кука за Биро за Складирање Организатор, Повеќе Алуминиум Контролер Стојат Загради за Nintendo Прекинувач, Xbox 360,

Headphone Стојат, Игра Контролер Носителот & Слушалки Стојат Кука за Биро за Складирање Организатор, Повеќе

DEN 478.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

√【Широко се Користи】Оваа игра контролер држач е погоден за вертикална поставеност на разни игра влошки, кој заштедува простор многу добро, и до 2 игра влошки и 1 приклучок за слушалки може да бидат поставени.Може да се стави на играта контролер на штандот, и исто така можете да висат слушалки и други предмети.Во исто време, на каналите на чување на организаторот може да се одржи на мобилен телефон,Switch. √【Одлична Стабилност】Овој приклучок за слушалки стојат доаѓа со метална база, здрав закачалка, и низок центар на гравитација дизајн, обезбедувајќи стабилност, без да се грижиш за да се биде хит.Контролорот носител е вметнат со гума за да се спречи лизгање off.И на дното на слушалки држачот е опремен со силиконски подлога за да се спречи пропаѓање и заштита на вашата електронска опрема добро. √【Големина】слушалките држачот за 10.62 висина инчи, 6.69 инчи должина, 5.91 инчи ширина, тоа е супер лесно да се донесе заедно, каде и да одат - тоа е мал и лесен.Оваа безжични слушалки стои со уникатен и стилски дизајн, одлична за дом, канцеларија, студио, спална соба или веднаш до вашиот ТЕЛЕВИЗОР. √【Лесно да се Инсталира】Нашиот контролер носителот стојат може да се состави лесно, удобно и брзо да ги со нашата пакет листа.Вие само треба да го инсталирате според чекорите за инсталација на прирачникот, а потоа да се откажам игра подлога или слушалки на мирување, што е многу едноставен и лесен. √【Услуга Гаранција】играта контролер складирање заградата помина многу тестови на различни игра рачки.Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобрите производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот контролер стојат планината, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на сите прашања во рок од 24 часа.Виси слушалки, не се плашат да не може да ви се најде за слушалки, и помагајќи ти да се среди и организира биро, заштеда на простор.Исто така штити вашите предмети од штета поради неуредна поставеност.Лулка е лесни, но цврсти доволно да се заштити слушалки од ѓубрето над.На слушалки носител е вметнат со гума за да се спречи лизгање off.На предниот дел на базата е, исто така, опфатени со гума за да се спречи вашиот компјутер од лизгање од кога тоа е потпрена тоа.Што Се Вклучени?. 1 x дното плоча 2 x криви одбори 1 x мали одбор. 2 x долниот дел прачки 2 x средниот дел прачки 2 x горниот дел прачки. 6 x завртки 1 x шрафцигер.

Главните својства