.

7 инчен Екран на Допир H. 265 4K IP Камера Тестер видео надзор AHD CVBS Аналогни Тестер Вграден WiFi со РОЕ/WiFi/HDMI Излез/RJ45 TDR/Firmware видео надзор Тест се Следи Тестер(со Линија Про?

7 инчен Екран на Допир H. 265 4K IP Камера Тестер видео надзор AHD CVBS Аналогни Тестер Вграден WiFi со РОЕ/WiFi/HDMI

DEN 10079.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Забележите : Кога Индикаторот за Полнење да се исклучи, батеријата е околу 90% се наплаќа.Поддршка боја бар тест.Поддршка до 8 MPTVI / AHD / CVI / камера тест, поддршка UTC PTZ контрола и повик на OSD мени. 264 на сликата на камерата на екранот од страна на мејнстрим testing IP discovery Auto-скенирање на целата мрежа сегмент камера IP Инсталирање на Battery The тестер има вградена литиум јонска полимер батерија.Кога гледа high-definition AHD / TVI / CVI / камера, изградена-во "Auto HD" СТАН може автоматски да се идентификуваат камерата тип.

Главните својства