.

Cell Phone Држач за Автомобил на Пропустливи - ilikable 360°на Ротација Надградба на Воздухот се Пропустливи Автомобил Планината Носителот Лулка Компатибилен со iPhone, Samsung Га?

Cell Phone Држач за Автомобил на Пропустливи - ilikable 360°на Ротација Надградба на Воздухот се Пропустливи

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅УНИВЕРЗАЛНО КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен со повеќето мобилни телефони, како на i Phone 8, 8 Плус, 7, 7 Плус, 6, 6 Плус, 5 S, 5 C, SE, Samsung Галакси, HTC, LG, Nexus, Nokia, GPS уреди.Место на завртки орев врз топката заеднички.Притисни топката заеднички целосно во кружни ритам со сила.Се отвора и Затвора Лесно.Нашиот воздух пропустливи автомобил носителот направени со висок квалитет на материјали за да го издржат секојдневна употреба. ✅ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ на : ilikable Мобилен Телефон Држач За Автомобил на пропустливи имаат ЕДЕН ГОДИНИ за поддршка на производот.За volvo,Тојота Sequoia, Акура, Ford, Mazda, Тундра, Camry, Sebring, Хонда CRV, е корола, CRV, Camry и повеќето автомобил. ✅ЕДНА РАКА КОПЧЕТО за ОСЛОБОДУВАЊЕ : Притиснете го Брзото копче за пуштање на страната на мобилен телефон за во автомобил носителот да се прошири раката автоматски.Можете да ја задржи таа вклучен при користење на waze, па тоа не се троши вашата батерија.Завртки орев цврсто.i Phone X/i Phone 8/i Phone 7/i Phone 6s/i Phone 6/i Phone SE/i Phone 5/i Phone 5s/i Phone 5c;. ✅360 СТЕПЕН РОТАЦИЈА : Нашиот воздух пропустливи автомобил планината има вртливата топката заеднички го прави автомобилот се пропустливи телефон носителот 360°на ротација, pivots за да се различни агли.Имајќи Вклучен во време на Возењето.✅NEW-НАДГРАДБА на ПРОЛЕТ ЗАФАТ : се Надгради пролет клип на телефонот носителот одговара за воздух пропустливи ножеви од различна дебелина и ја зграпчува за поцврсто отколку нормален автомобил телефон носителот, дури и на трнлив патишта,нашиот автомобил планината може да останува стави.ilikable автомобил пропустливи мобилен телефон носителот само треба една рака лесно може да се прошири и расклопна за различни уреди.Целосно една рака операција.Клипот во пропустливи држи безбедно.Мека опрема-како силиконски слој стегање на раката има тешки со rubberized зафат, така што тоа не го оштети вашиот уред и стискаш на вашиот уред цврсто.автомобил мобилен телефон лулка мобилен телефон држачот за мобилен телефон планината автомобил пропустливи носителот на пропустливи автомобил телефон планината мобилни монтажа за автомобил.Нашите мобилни автомобил носителот исто така да инсталирате или отстраните лесно од пропустливи кога сакате да го отстраните.Овој нов воздух пропустливи планината има брз копчето за ослободување на страна, кликнете на копчето, тоа може да брзо се прошири на стегање оружје автоматски и стискаш на рацете заедно да се стегне на уредот.Отпуштете го копчето за назад и да се стави вашите уреди во и стискаш на оружје.7 инчен паметен телефон.Држете Го Вашиот Телефон Безбедно.Се прилагоди на агол на најдобар поглед.Одговара за хоризонтално и вертикално автомобил воздухот се пропустливи.

Главните својства