.

Kemba Вокер Hornet е Hive Слика со Autographed НБА Игра-се Користи Кат Крива Display - Горна Палуба - Autographed Игра се Користи НБА Floorboards

Kemba Вокер Hornet е Hive Слика со Autographed НБА Игра-се Користи Кат Крива Display - Горна Палуба - Autographed

DEN 5999.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Горната Палуба.Категорија; Autographed Игра се Користи НБА Floorboards.Kemba Вокер стана Шарлот е не-го-сите човек.Тој не само што стана еден од лигата е топ сите околу точка чувари, неговите лидерски квалитети имаат блескаше светло за млади Hornets.Тој е тројна закана секој пат тој го допира топката со својата уникатна способност да помине, се пука и се вози до дупка со секоја рака.Секој од тие особини се наоѓа на екранот во овој уникатен крива екранот.На "Hornet е Hive' позадина колаж има четири слики на Вокер во домот и далеку Шарлот дресови.На слика се појави за да му покаже повлекува на реалните 3"x10" НБА игра-се користи подот во која Вокер игра на и има autographed.Прикажани во динамична крива облик на екранот, Hornet е Hive слика и игра-се користи кат се комбинираат за драматично визуелна.Подот е безбедно на екранот е база, и фотографија или било која од вашите сопствени 8x10s слајдови лесно во екранот на мало крива.Објектот е ограничен на 50 со сериски брои поставени на фотографијата.Генерално, екранот има приближна големина на 11" широк x 7" висок x 5.5" длабоко.Подот, фото и прикажување на парчиња внимателно се спакувани во заштитна кутија за пратката.Автентично парче од НБА игра-се користи кат вклучени во овој објект беше законски набавени директно од Time Warner Cable Арена.Вистинската игра-се користи кат секции може да се разликуваат во изглед од производот слика што ќе се прикажува.Вокер е црна боја пенкало потпис се смета за веродостојни по основ на Горната Палуба Најавен е Пет Чекор Процес.#html-тело [податоци-pb-style="61 E5731 BA14 F7"]{оправда-содржина : flex-проектот; дисплеј : flex; flex-насока : колона; background-position : левата врвот; background-size : покритие; background-repeat : no-repeat; background-прилог : дојдете; border-style : none; border-ширина : 1px; border-радиус : 0px; маргина : 0px 0px 10px; баласт : 10px;}#html-тело [податоци-pb-style="61 E5731 BA150 E"]{border-style : none; border-ширина : 1px; border-радиус : 0px; маргина : 0px; баласт : 0px;} Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Kemba Вокер сувенири.

Главните својства