.

Господар Масажа Coronado Преносни Масажа Табела Пакет, Кралска Сина, 30

Господар Масажа Coronado Преносни Масажа Табела Пакет, Кралска Сина, 30

DEN 9119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

30" ширина х 84" должина х 24", на 34" прилагодлива висина; маса себе тежи само 34lbs.На Кралска Сина СТП тапацир е на масло и вода-отпорни, ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ и со тексас-како засилување поддршка за дополнителна издржливост.Тоа е заштитен со 2 години Гаранција. 3" дебела перница на Мулти-Слој Мала Ќелија пена, патентиран да биде поголема густина од стандардните пена. Околу 1.500 кг.авион-одделение челик поддршка кабли даде работна тежина на 750lbs.Додатоци се вклучени : Ергономски Сон прилагодливи лице лулка,Ергономски Сон мемориска пена cushioned лице перница, целосно поместена рака полица и четири џеб за носење.Големина : 30" х 84" (W x L).Висина : 24" - 34" (прилагодливи).Тежина : 34 lbs. (табела само).Поддршка Тежина : околу 1.500 кг.Пена : 3 инчен Ексклузивни Мулти-Слој Мала Ќелија Пена (Поголема Густина отколку нормално пена).Господар Масажа направена оваа 30inches екстра-широк Coronado табела со удобност и трајност во умот, што го прави прв избор меѓу тетоважа уметници, масажа терапија студентите и спортски терапевти слично.3" дебел слој на притисок точка ослободување на Мулти-Слој Мала Ќелија пена е погуста и подебели од амортизирање на други маси—тоа е совршено надополнување на патентиран Ergonomic Dream прилагодливи лице лулка и мемориска пена cushioned лице перница кои доаѓаат бесплатно со масата.Убава Кралска Сина тапацир е на масло и вода-отпорни, ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ-бесплатно, и карактеристики на тексас-како поддршка за да се зајакне тапацир издржливост.На Coronado е речиси неуништив, благодарение на Авто-Заклучување нога систем, Duo-Авион шарки во центарот на маса, бар стабилизатор и Clevis Блок нога прилози.Quik-Наместете нога копчиња бараат 70% помалку напор да се прилагоди табела висина брзо и ефикасно.Клиентот удобност, секако, не е жртвуван : Биг Топ кревет стил дава 26% повеќе cushioned tabletop простор од просечната маса, пакетот вклучува Ergonomic Dream лице лулка, Ergonomic Dream мемориска пена cushioned лице перница, contoured рака полица и четири џеб за носење.Големина : 30" х 84" (W x L)Висина : 24" - 34" (прилагодливи)Тежина : 34 lbs. (табела само)Поддршка Тежина : околу 1.500 кг.Пена : 3 инчен Ексклузивни Мулти-Слој Мала Ќелија Пена (Поголема Густина отколку нормално пена).

Главните својства