.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови на Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Google Nexus 6P Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови на Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Google Nexus 6P Делови

DEN 2356.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Google Nexus 6 P.Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.1. Висок квалитет на power копчето и копчето за јачина на замена за Google Nexus 6 P2. Замени скршен или нефункционален објект со нов one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена parts Items се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства