.

Бебе Момчиња Девојчиња Ѕвезда Висока Врвот Патики Мека Против Пролизгување Единствена Новородено Бебе Прво Пешаци Платно Тексас Чевли

Бебе Момчиња Девојчиња Ѕвезда Висока Врвот Патики Мека Против Пролизгување Единствена Новородено Бебе Прво Пешаци

DEN 143.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Увезени. 【БЕЗБЕДНОСТ】 Повеќе Безбедносни тест, БЕЗ било стимулација на кожата на бебето, заштити бебето здрав раст. 【МЕКА】 Мека против пролизгување памук единствена и мала тежина совршен за учење на прошетка.достапни за 3-18 месеци бебето.Без разлика дали тоа е пролет, лето, есен или зима, одговара на вашиот облека за совршенство. 【ЛЕСНО се НОСАТ】 Лесно Исклучување,Лесно На,Чипка-up го прави нашето платно чевли лесно да се стави на, полетување, и што е најважно, да остане на вашето дете на нозе!. 【МОДА】 Класичен ѕвезда висока врвот глуждот стил,Мода и Неформални Чипка патики,тоа е популарна со вашето дете.Симпатична стил костим за внатрешна одење,индексирање,играње и др.Најдобри туш роденденски подарок за новороденче. 【СОВЕТ】 препорачаната возраст е само за ваша референца,ве Молиме обратете се до големина на табелата и мерка на вашето бебе нозете пред да нарачате овој патики.И 100% Задоволство Гарантира Нула Кавга Се Враќа.Huiyou е мода, енергична и модерен бренд.Ние секогаш биле посветени на создавање на разни на бебе и деца производи и одржување на нови дизајни.Ако сакате да се најдете на првиот пар креветчето чевли за вашето бебе, ние ќе бидат добар избор за вас.ГОЛЕМИНА Овие патики ќе изгледа модата на вашето дете и туш роденденски подарок е совршен за новороденче.Одлично да се фрли на со секојдневна облека и да додадете топла и забава со нашите симпатична booties Предмет Тип : Бебе Ѕвезда Висока Врвот Глуждот Платно Патики Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето Боја : Мулти Бои Како Сликата Шоу Сезона : Сите Сезони Родова :Унисекс Новородено Бебе Дете Бебе Пакетот вклучува : 1 пар на патики 1 Inche=2.54 СМ ве Молиме мерка на вашето бебе е метри должина да се избере вистинската големина за вашето бебе!.

Главните својства