.

USB Кабелска Говорник,Тешки Бас Музика Говорник,Мини Преносни Звучник со Вграден-во Двојна јазик,за десктоп компјутер,лаптоп ,Интегрирано Напојување&Аудио Кабел

USB Кабелска Говорник,Тешки Бас Музика Говорник,Мини Преносни Звучник со Вграден-во Двојна јазик,за десктоп

DEN 1204.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Преносни - Мини димензии и мала тежина се направи тоа пренослив.Издржливи - Високо квалитетни материјали овозможуваат тоа да се работи и за многу долго време.Широк Компатибилност - На жичен мини звучник е погодна за десктоп компјутер, лаптоп компјутер, и на други компјутери.Интегрирано Напојување & Аудио Кабел - usb кабел поставува моќност и аудио во еден да го направи приклучување многу погодно.Тешки Бас Музика - Изградена-во два звучници создаде неверојатно тешки бас музика звук.Прави да се чувствувате вие сте во музичкиот свет.Опис : Овој USB кабелска говорникот усвојува два звучници да се создаде неверојатно тешки бас звук за да ви даде одлична музика, уживање.Интегрирано напојување и аудио кабел го прави погодно за приклучокот.Исто така, мини димензии и мала тежина се овозможи на мини жица говорникот да се врши на секаде.Карактеристики : Тешки Бас Музика - Изградена-во два звучници создаде неверојатно тешки бас музика звук.Прави да се чувствувате вие сте во музичкиот свет.Интегрирано Напојување & Аудио Кабел - usb кабел поставува моќност и аудио во еден да го направи приклучување многу погодно.Преносни - Мини димензии и мала тежина се направи тоа пренослив.Широк Компатибилност - На жичен мини звучник е погодна за десктоп компјутер, лаптоп компјутер, и на други компјутери.Издржливи - Високо квалитетни материјали овозможуваат тоа да се работи и за многу долго време.Спецификации : тип на Производ : Мини Жица Говорникот Говорник : Два звучници USB кабел : Множества напојување и аудио во еден Говорник големина : 4Ω ОД 1,5 W секој Пакет големина : прибл. 9 * 6 * 6 cm/ 3.54 * 2.36 * 2.36 во Пакет тежина : 88g Пакет Листа : 1 * USB Кабелска Јазик.

Главните својства