.

WBCBEC 24 Парчиња St Patricks Ден Украси Дрвени Shamrocks Детелина Украс Shamrocks Дрвени Украси Виси Украс со Јаже за Свети Патрик Ден на Дрвото Табела Декорација

WBCBEC 24 Парчиња St Patricks Ден Украси Дрвени Shamrocks Детелина Украс Shamrocks Дрвени Украси Виси Украс

DEN 345.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : ќе добиете 24pcs на Свети Патрик Ден украси во 4 различни стилови, секој стил за 6 парчиња, и 24 јажиња, која може да се доволни за да можете да ја користите на Свети Патрик Ден или споделување со вашето семејство и пријатели.Соодветна големина : дрвени shamrock украс, мерки 3 инчи/ 7.5 cm, 2 мм во дебелина, погоден за Св. Патрик декорација или други тема празник украси, слатки форми и светли бои.Лесен за користење : на shamrocks украси се дупка на врвот на украси за лесно виси, вие треба само да се помине twine преку дупка, а потоа се откажам дрвени парче од каде што сакате да се откажам, како што се вашата партија, дом, канцеларија, создаде повеќе одмор атмосфера за вашите активности.Квалитетот Направи : на shamrock дрвени cutouts е направен на квалитетот дрво со мазна површина, нежен изработка, убаво издржливост, реупотребливост, можете да ги користите за следната Свети Патрик Ден или други празници.Убав подарок избор : дрво детелина е симбол на среќата, здравјето, и среќен.Тоа ќе ви донесе среќа, богатство и здравјето.Тоа е погоден за виси на врати, прозорци, ѕидови, камини, дрвја и други места,но исто така погоден како празници подарок, housewarming подарок, роденденски подарок и промоција подарок за вашето семејство,соседи,пријатели,колеги.Зголемување на фестивалот atmophere : дрвени виси украси се дизајнирани со многу класичен Свети Патрик Ден елементи, како што се shamrock форма, шарени и shamrock модели, итн.Тоа може да се обезбедување на вас со лесен, но интересен начин за да го прослават " Свети Патрик Ден, за да се подобри фестивал atmophere.Материјал : дрво Боја : како на сликата прикажани Големина : 3.15 инчен/ 8 см, 2 мм во дебелина Пакетот вклучува : 24 x Shamrock дрвени украси 24 x Јажиња Топло белешки : бои може да постои мала разлика поради различни екрани.Ве молиме овозможи мала грешка на големината поради прирачник за мерење.

Главните својства