.

BEMONOC 2 парчиња/Пакет GT2 Времето Појас 232-2GT-9 Гума Вози Ремени L=232mm W=9mm 116 Заби во Затворена Јамка за 3D Печатач Делови

BEMONOC 2 парчиња/Пакет GT2 Времето Појас 232-2GT-9 Гума Вози Ремени L=232mm W=9mm 116 Заби во Затворена Јамка

DEN 309.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кружен лак Заб Профил Заб Просторот е Мал, Погодна за Права Линија Возење. 2 GT Систем е Продолжување на HTD Систем Со Поголемо Оптоварување Капацитет на носивост.Кршење Сила : 86 N на 1 mm (62 кг.по 1/8") Ремен Ширина.Работен Напон : 111 N за 25.4 mm Појас (25 кг.за 1"појас).Температурата Опсег : -34°C до +85°C (-30°С до +185°F). 2 GT Времето Појас 232-2 GT-9 Спецификации : Тип : 232-2 GT-9 2 GT Теренот : 2mm Појас за Висина : 1.52 mm Заб Висина : 0.76 mm Материјал : Neoprene Гума Со Fiberglass Core Теренот Должина : 232mm Ширина : 9mm Заби Број : 116 Shape : Затворена Јамка Пакетот Листата ги Вклучува, како Следи : Количина : 2 парчиња 2 GT Времето појас 232-2 GT-9 Забелешка : Ако ви треба други спецификации, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!.

Главните својства