.

Clothink Кабел Машина Прилози се Справи со Кука

Clothink Кабел Машина Прилози се Справи со Кука

DEN 2179.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Големина】 : 20.9 инчи во должина, 1.2 инчи во дијаметар, 360-степен ротација. 【Отстранлив Директно Бар】 : Изработени од нерѓосувачки челик, може да трае цел живот, според повеќето интензивно вежбање.Се врти закачалка за целосен опсег на движење, се заштеди простор за складирање, како и. 【Фитнес】 : Зајакнување на triceps и контрола, со цел да се развие вашиот triceps, biceps, грбот, рамениците, abs и подобрување на biceps контрола на triceps. 【Разноврсна】 : може да се користи со различни дигање опрема, како што се кабел машини, насловна фитнес системи. 【Трајни】може да биде поврзан на било кој од вашата домашна фитнес кабелски системи, со тежина 440 килограми. 360 степени го прави производот убаво за тоа агол се врти или вежби кои им е потребна дополнителна агол.Помогне во развојот на вашата triceps, biceps, грбот, рамениците, abs и контрола сила, особено кога ќе притиснете на јаже надолу за да се направи голем притисок.Текстура гумени слој се справи, обезбедува ергономски & обезбедени зафат за време на тренингот, обезбедува балансиран сила да ги двете раце кога го закачите на било салата машина.

Главните својства