.

Ontracker 5 Парчиња Златен Нож за Сечење Плотер за Ролан Винил Машина Нож Замена 24 x 2 mm

Ontracker 5 Парчиња Златен Нож за Сечење Плотер за Ролан Винил Машина Нож Замена 24 x 2 mm

DEN 208.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет.Направен од висок квалитет на карбид, мелење полирање, висока прецизност, добра етикетирање на квалитет.Карбид совет, со поголема цврстина, поголема цврстина, поголема сила, совет поостри, сечење плотер етикетирање побрзо.Нема рѓа, анти-статички.Не пилинг, blistering, ' рѓа проблеми.Се применуваат во мисловните филм, автомобил филмот, само-лепило за хартија или хартија за сечење на плотер.Опис : Карактеристики : Направен од висок квалитет на карбид, полирање со мелење, висока прецизност, добра етикетирање на квалитет.Карбид совет, со поголема цврстина, поголема цврстина, поголема сила, совет поостри, сечење плотер етикетирање побрзо.Нема рѓа, анти-статички.Не пилинг, blistering, ' рѓа проблеми.Се применуваат за сечење на плотер во мисловните филм, автомобил филмот, само-лепило за хартија или хартија.Спецификација : Материјал : карбид Димензии : 24 х 2 mm (должина x дијаметар) прибл.Грешка опсег : 0-3 mm.Боја : Злато & White Количина : 1 сет (5 парчиња).Транзиција : 1 cm = 10 mm = 0.39 инчи.НЕМА Мало Поле.Ве молиме овозможи 0-3 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека тоа не е проблем за вас пред купување.Пакетот вклучува : 5 x Ножеви (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Главните својства

Material:
carbide
Dimensions:
24 x 2 mm (length x diameter) approx.
Error range:
0-3 mm.
Colour:
Gold & White
Quantity:
1 set (5 pieces).
Transition:
1 cm = 10 mm = 0.39 inches.
NO Retail Box. :
Please allow 0-3 mm error due to manual measurement. Please make sure that this is not a problem for you before purchasing. :
Package includes:
5 x Blades (other accessories demo in the picture is not included.) :