.

Ontracker 5 Парчиња 30° 45° 60° Сечење Винил Плотер Ножеви за Graphtec CB15U Винил Машина

Ontracker 5 Парчиња 30° 45° 60° Сечење Винил Плотер Ножеви за Graphtec CB15U Винил Машина

DEN 228.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет за : Graphtec CB09 и Graphtec CB09 U и Graphtec Силуета Камео Занает Robo Винил Сечење Плотер.Направени од цврст метал.Висок квалитет и екстра долг животен век.Опис : Материјал : волфрам челик.Боја : жолта (30°), црвена (45°), сина (60°).Карактеристики : Висок квалитет за : Graphtec CB09 и Graphtec CB09 U и Graphtec Силуета Камео Занает Robo Винил Сечење Плотер Направени од карбид Висок квалитет и екстра долг животен век.Спецификации : големина на Ножот : 0.88 mm (дијаметар).Должина : 19 милиметри.Материјал : висок-висока прецизност-густина карбид Агол : 30º сечилото : жолта капа за сечење големи фонтови и дебели материјали. 45º ножот - црвена капа за сечење општи фонтови и винил филмови. 60º сечилото : сина капа за сечење многу мал фонтови и сложена линија графика.Количина : 5 компјутери/set.Пакетот вклучува : Ролан ножеви.

Главните својства