.

Padarsey Замена Внатрешни Лево и Десно Говорникот Компатибилен за MacBook Pro 13 Ретината A1502 2013 2014 2015

Padarsey Замена Внатрешни Лево и Десно Говорникот Компатибилен за MacBook Pro 13 Ретината A1502 2013 2014 2015

DEN 551.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

1) Вклучува : Десно И Лево јазик. 2) Компатибилност : Mac Book Pro 13" Ретината A1502 2013 2014 2015 Година. 3) Компатибилност : Mac Book Pro11,1 Крајот на 2013 (ME864 LL/A, ME866 LL/A) Mac Book Pro11,1 Средината на 2014 година (MGX72 LL/A, MGX92 LL/A) Mac Book Pro12,1 Почетокот на 2015 (MF839 LL/A, MF841 LL/A, MF843 LL/A). 4) Apple Дел # : 923-0557, 923-00509. 5) не Може да се вклопат за Mac Book Pro 13" Ретината A1425 2012. Ве молиме проверете слики и опис внимателно пред наддавање.Сликата е вистинскиот објект.Состојба : Brand New !!Опис : - име на Производ : Лаптоп вградените Звучници - Size : 100x36x8mm/3.94x1.41x0.31inch - Материјал : Пластични + Алуминиумски - Компатибилен Со : Macbook Pro Ретината A1502 Пакетот Вклучува : 1 Пар вградените Звучници за Macbook Pro Ретината A1502 Забелешка : ве Молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните својства