.

Maison Lambert Крајната Брада Комплет Содржи: Органски Брада Balm, Органски Мустаќи Восок, Органски Брада Масло, Органски Брада Шампон, вистинска свиња наежвам брада четка ?

Maison Lambert Крајната Брада Комплет Содржи: Органски Брада Balm, Органски Мустаќи Восок, Органски Брада Масло,

DEN 1797.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој сет е спакувана во убава дрвена кутија.Сите што ви треба да се грижи за вашата брада : вистинска свиња наежвам четка направена од орев дрво на дрво, брада масло, брада шампон, брада balm, мустаќи восок и слободно тело пиво сапун.Направени на луксузни органски состојки.Миризливи со есенцијални масла за нивниот терапевтски придобивки.Maison Lambert делукс брада комплет е пакет на услуги во убава дрво кутија и содржи се што ви е потребно за брада заштита : - голема органски брада сапун (брада шампон) 90% органски материи, 4 оз; - органски брада balm (99% органски, 2 мл); - органски брада масло (99% органски, 1 мл); - вистински baor наежвам мечка четка направена од орев дрво на дрво; - мустаќи восок, 1oz - бесплатен органски тело сапун, 4 мл.Maison Lambert делукс брада грижа за полнење е суптилно миризливи користење на комбинација на 100% чиста етерични масла.Тоа резултира во природно убава вуди и топол мирис, што е апсолутно не е огромно.Навистина елегантен.Нашите брада собата е рачно изработени внимателно во чиста француската традиција на квалитет.Со овој производ можете да бидете сигурни да се молам себе си или вашата сакана за божиќ или било прилики.

Главните својства