.

2 парчиња Светла(Светла) Собранието Компатибилен со 07-14 GMC Сиера 1500-3500,Црна Домување/Заоблачено Агол

2 парчиња Светла(Светла) Собранието Компатибилен со 07-14 GMC Сиера 1500-3500,Црна Домување/Заоблачено Агол

DEN 3357.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

{Fitment} Компатибилен со 07-13 СИЕРА 1500,07-14 СИЕРА 2500 3500. НЕ се вклопуваат 2007 Класичен (Стар Тело) Стилови. {Светилки Модел} 9005 Висок / H11 Ниска / 4157 NA Сигнал / 194 Маркер. {Изглед Надградба} Периодично Ажурирање Фарови за да се Зголеми Возење Безбедност и Донесе Нов Изглед на Вашето Возило. {Лесна Инсталација} Не Модификација или Дупчење е Потребно.Директно Вметнат во Возилото Постојните Инсталации Темперамент. {Пакетот Вклучува} 1 X Пар на Фарови (Лево и Право).

Главните својства