.

USB Кабелска Компјутерските Звучници, Лаптоп Говорникот Јасен Звук Преносни Додадете Повеќе Забава за КОМПЈУТЕР за Следење(Нормална Верзија Вајт)

USB Кабелска Компјутерските Звучници, Лаптоп Говорникот Јасен Звук Преносни Додадете Повеќе Забава за КОМПЈУТЕР

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Јачина на звук Прилагодување] компјутер говорникот може да одговара на вашата игра за PC, Xbox, за PS4. Можете лесно може да се прилагоди јачината на звукот со прекинувач.Даде исклучителен дар за вашето семејство, пријатели и колеги. [Целосна Компатибилност] Погодна за секој уред со стандарден 3,5 mm приклучок за слушалки, како што се компјутери, лаптопи, мобилни телефони, таблети, проектори, монитори, итн.Само plug and play. [Подобрување на Вашата Забава] Подобрување на вашата забава искуство додека слушате музика, глас книги, играње видео игри, гледате ТЕЛЕВИЗИЈА.Многу погодна за онлајн состаноци, веб семинари и видео предавања. [Clear Sound] говорникот е дизајниран за да ви овозможи со висок квалитет и јасен звук, која е многу погодна за работа простори, домашни канцеларии, училници, подруми и кујни. [Мали и Преносливо] дланка големина естетски дизајн заштедува простор и го прави лесно да уживаат во чиста и уредна чувство.USB десктоп јазик е одлична алатка да се опуштите после работа или студирање.Функција : 1. [Clear Sound] говорникот е дизајниран за да ви овозможи со висок квалитет и јасен звук, која е многу погодна за работа простори, домашни канцеларии, училници, подруми и кујни.2. [Подобрување на Вашата Забава] Подобрување на вашата забава искуство додека слушате музика, глас книги, играње видео игри, гледате ТЕЛЕВИЗИЈА.Многу погодна за онлајн состаноци, веб семинари и видео предавања.3. [Мали и Преносливо] дланка големина естетски дизајн заштедува простор и го прави лесно да уживаат во чиста и уредна чувство.USB десктоп јазик е одлична алатка да се опуштите после работа или студирање.4. [Јачина на звук Прилагодување] компјутер говорникот може да одговара на вашата игра за PC, Xbox, за PS4. Можете лесно може да се прилагоди јачината на звукот со прекинувач.Даде исклучителен дар за вашето семејство, пријатели и колеги.5. [Целосна Компатибилност] Погодна за секој уред со стандарден 3,5 mm приклучок за слушалки, како што се компјутери, лаптопи, мобилни телефони, таблети, проектори, монитори, итн.Само plug and play.Како да го Користите : се Користи директно.Спецификација : Предмет Тип : USB Кабелска Компјутер Speaker Material : ABSPower Снабдување на Владата : USB DC 5 VFrequency : 25 Hz-20 KHz Channel : 2.0 Звук Извор : 3.5 mm ПОМОШЕН wired Separation : >=35d BSignal на Бучава Сооднос : >=65d B Пакет Листата : 2 x USB Кабелска Компјутер Speaker1 x Прирачник .

Главните својства

Item Type:
USB Wired Computer Speaker
Material:
ABS
Power Supply Mode:
USB DC 5V
Frequency:
25Hz-20KHz
Channel:
2.0
Sound Source:
3.5mm AUX wired
Separation:
>=35dB
Signal to Noise Ratio:
>=65dB
Package List:
2 x USB Wired Computer Speaker :
1 x Manual  :