.

Гејмерски Слушалки, EasySMX КУЛ 2000 Над Увото Стерео Гејмерски Слушалки со Микрофон и Контрола на Јачина на звук, Y Splitter Кабелот за PC/ MAC / НОВИ Xbox Еден Тенок / PS4 / паметен Т?

Гејмерски Слушалки, EasySMX КУЛ 2000 Над Увото Стерео Гејмерски Слушалки со Микрофон и Контрола на Јачина на

DEN 503.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Мулти-платформи】 - ова гејмерски Слушалки работи беспрекорно за Xbox Еден Тенок/ x, Nintendo Прекинувач (audio only), PS4 и КОМПЈУТЕР, така што и платформа си играат на.Стерео звук】 - Дизајниран со широк фреквентен одговор на 20-20k Hz, на 50mm возачот обезбедува неверојатно силен бас и оптимизиран игри звук, па ќе се слушне детали, додека ужива. 【Бучава-откажување микрофон】- бучава-поништување на микрофон држи надвор од бучава надвор и да ви помогнат подобро да се Изгуби во својата игра, филм или музика.На omnidirectional микрофон овозможува на сите круг на звук пикап. 【Долготрајна удобност】 - флексибилни, лесни материјали и СТП кожа на уво перници значи дека никогаш не треба да се грижите за слушалки замор затворање вашата игра надолу пред да бидете подготвени. 【Лесно волумен ll удобно опкружувачки вашите уши и да ви помогне да добиете целосно вклучени во екранот акција.Двојно headband удобно се вклопува големи глави и шират стегање притисок до точка да биде занемарлива.Висока чувствителност микрофонот е совршен за во-игра и онлајн разговор, и лесно може да се отстрани кога гледањето филмови или слушање музика.Со само-прилагодливи headband, слушалките се вклопува во вашата глава автоматски и удобно без рачно прилагодување на саканата позиција.Се одликува со возачи во многу голем 50 мм, што ќе биде во можност да се слушне дури и најпознатите суптилна во-игра звуците кои просек слушалки едноставно не може да ги собереш.Дури и вашиот најголем играле игри се даде нова димензија, со аудио значително појасно и повеќе извонредно од youd очекуваат.На headband е доволно издржливи за да го издржат пресврти и се врти без да се загрозат ништо.Кога се појави над ушите и вклучен, тоа е доволно за да направи да се изгуби пратите на време играјќи.Контрола на јачина на звук, го прави лесно да се донесат брзи промени без прекинување вашиот гејмерски искуство.Можете исто така да го исклучите микрофонот кога тоа е неопходно, имајќи во целосна контрола.

Главните својства