.

Брада Четка, Брада Чешел, Брада Масло, & Брада Balm Чешлање Комплет за Мажите е Грижа, Патување Бамбус Лицето Коса Сет за Раст, Стил, Блесок & Мекост, Голема Подароци за Н

Брада Четка, Брада Чешел, Брада Масло, & Брада Balm Чешлање Комплет за Мажите е Грижа, Патување Бамбус Лицето

DEN 2388.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЕКСТРА ЦВРСТА И МАЗНА 100% СВИЊА НАЕЖВАМ - се Задржи вашата Брада Сјајна и условување на највисоко ниво, со GROWABEARD автентични свиња наежвам четка Помага да се стимулира Природни масла производство и дистрибуција на тоа, исто така, отстранување на сите видови на остатоци, а со тоа одржување на вашата брада и лицето коса кул и здрави.ПОСЕБНИ МАЛКУ MOUSTACHE & БРАДА ДВОЈНА АКЦИЈА ЧЕШЕЛ - Создаден за да ви даде оптимални чешлање точност за Сите видови На Бради, и во исто време масажа на вашето лице област без гребење на вашата кожа, е исто така анти-статички и detangles влажни и суви бради со леснотија.РАСТЕ ЗДРАВА БРАДА - Не навлажнувачки на брада правилно предизвикува Bearddruff, ме чеша и Трнлив Брада?нашите Расте Брада Масло помага да се ослободи од сите оние проблеми со еден производ.ПРЕМИУМ БРАДА BALM - Ова е причината зошто ние бидете сигурни да го користите само најдобрите Природни и органски Состојки во нашите Господа Брада Balm, и во исто време ви даде најдобра цена!.СОВРШЕН подарок ЗА СЕКОЈ ПОСЕБЕН МОМЕНТ - Ова Брада Комплет е Дизајниран од Страна на Луѓе кои го сакаат и го знае она што тие го прават, од премиум квалитет на материјалите и доаѓа во симпатична пакет, што го прави Идеален Подарок За таа единствена прилика : Роденден, Денот на Таткото, Сан Денот на Вљубените, Божиќ Ден, Годишнината Или Било кој Друг Посебен Настан.

Главните својства