.

Esenlong USB Танц Мат, Не се Лизга Танц Игри Мат Танцување Чекор Танц Мат Подлога Деца Возрасни Носат Отпорни Танц Мат Компатибилен за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Поддрш

Esenlong USB Танц Мат, Не се Лизга Танц Игри Мат Танцување Чекор Танц Мат Подлога Деца Возрасни Носат Отпорни

DEN 431.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Повеќе Начини на Игра : Со голема чувствителност, обезбедување на подобри перформанси и повеќе точни игра.Единствен играч на владата и двајца играчи на владата switchable.Осум ниво тешкотии за вашиот избор.Лесен за користење : Инсталирајте ја програмата за прв, а потоа приклучете го танц мат и да се игра!Голема работа со Компјутери/лаптопи и поддршка Windows98/2000/XP/2008/vista/win7 итн.Материјал : Не-токсични, против пролизгување, мека, еластична и добро чувство на допир,1mm не-токсични ПВЦ не се лизга површина + 4mm високо еластична пена + 3мм висока густина ЕВА дното.Широко Компатибилен : USB еколошки не се лизга танц игри мат Компатибилен за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп.Прашање Одговор : Доколку имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши вашите сомнежи со најдобра услуга став.Спецификација : .Точка Име : USB Танцување Мат.Напојување : USB Полнењето.Клучни Броеви : 11. Копчињата Живот : Повеќе од 3 сто милиони евра.Материјал : ПВЦ+ ЕВА.Боја : Како Што Е Прикажано.Производ Големина : 90x80cm/ 35. 4x31. 5inch.Дебелина : 8mm Должина на Кабел : 1. 8m.

Главните својства