.

Јога Душеци за Жени Мажи крупните Пилатес Вежба Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Трајни Тренингот Мат Фитнес Водоотпорен Спортски Телесната Тежина Јога Душеци за Д?

Јога Душеци за Жени Мажи крупните Пилатес Вежба Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Трајни Тренингот Мат Фитнес

DEN 1869.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Проширување и Задебелување На Големината】 Оваа јога мат има промени на проширување и задебелување.Нејзината големина е 183*60*0.4 cm/72*23.6*0.16 инч.Таа има поширок опсег и поголем простор кој можете да го користите.Не грижете се, за да не имаат доволно време да се направи големи движења. 【Совршени Перформанси】 Оваа јога мат е направен NBR материјал и е поудобно.Нејзината мекост и еластичност се исто така одлични.Кога ќе се вежба, да се заштити телото од оштетување.Различни бои за да изберете од, полн со модни смисла. 【Висок Квалитет】 Мека, одлична флексибилност, може да ја намали болката на телото во контакт со земјата, се лизга ефекти и одлична цврстина и висока затегнувачка цврстина. 【Зголемување на животниот Среќа】Тоа може да додадете среќа во вашиот живот.Тоа е вашиот малку фитнес асистент, можете да го користите да вежба дома и заштеда на време.Тоа е губење на тежината асистент.Со овој јога мат, вие може да изгубите тежина без да оди на стадион.Користете го за вежбање, може да се задржи вашето тело здрав и да се релаксираат. 【Добри Услуги на Клиентите】Сака да им даде на сите наши купувачи пријатно купување искуство, целосна наплата или враќање гарантира ако кој било проблем по приемот на производот.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако ви треба клиент сервис. 100% Сосема нов и висок квалитет.Овој мат обезбедува стабилен не се лизга површина која ви помага да се постигне целосна корист од јога и многу други вежби.Дизајнирани за да се намали влијанието и да се обезбеди тело поддршка.Комфорни и издржливи да се користи на било тешко површината.Помага да се подобри рамнотежата и координацијата.Не се лизга на дното дава стабилност при донесувањето на било кој број на јога пози.Мека, одлична флексибилност, може да ја намали болката на телото во контакт со земјата, се лизга ефекти и одлична цврстина и висока затегнувачка цврстина.Материјал : NBR Големина на : 183*60*0.4 cm/72*23.6*0.16 инчен Лесно да се носат за вашето патување, кампување, риболов, фестивали и пикник, итн Пакет вклучувајќи: 1 PC Јога Мат.

Главните својства