.

Чичковци Пиење Другар - Смешно Наскоро да Биде Чичко - Симпатична Бебе во Едно Парче Бебе Bodysuit

Чичковци Пиење Другар - Смешно Наскоро да Биде Чичко - Симпатична Бебе во Едно Парче Бебе Bodysuit

DEN 332.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако сте сакаат облека за вашиот малку оној кој е неутрален изглед, не е премногу boyish и не премногу girly, нашите унисекс бебе bodysuit е добар избор.Сите предмети носат се испраќаат од постројката се наоѓа во Флорида или од .Удобен плик набори во рамената на едно парче направете го тоа лесно да се повлече над бебето е главата, избегнување на добивање на било кој вид на неред, кој е на onesie на нивното лице или главата.Нашите прецизен печатење процес вклучува трансфер на мастило врз onesie, што резултира со многу висока-квалитет изглед.Можете да подарок тоа да се очекува од мајка на бебе туш, објавувањето на бременоста, бебето регистар, празници, полот откриваат и Денот на Мајката.На Чичковци Пиење Другар onesie за новороденчињата, доенчињата и години карактеристики на духовит и единствени пред дизајн кој е сигурен да ви дадат и други возрасни chuckle.Ова значи нема потреба да се мијат нив пред нивната прва носат.Таа има три лесни snap копчиња на дното за олеснување на пристапот за брзо пелена промени.Сите на бебето creepers ние продаваме се направени со прекрасно мека и удобна 100% памук.

Главните својства