.

Kohler 71840 Замена Дел

Kohler 71840 Замена Дел

DEN 900.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Замена knob се справи.Конструиран за да се промовира производ долговечност.Направени со премиум материјали за поголема трајност.Опис на производот секогаш се погледне за KOHLER вистински делови лого.KOHLER вистински делови, се дизајнирани од страна на KOHLER инженери да се одржи оригиналниот производ перформанси и да се промовира производ долговечност.Од Производителот Kohler замена дел; 71840.Kohler дел број 71840 е справи.Замена справи со Knob се справи со тип За капење.Замена справи.Knob се справи со видот.За туш.

Главните својства