.

iAmoy 5x7 Слика Рамка, White & Злато Слика Рамки, Гроздобер 5 x 7 Рамка со Флорални и Мушка Детали, Ѕид и Tabletop Фото Рамка

iAmoy 5x7 Слика Рамка, White & Злато Слика Рамки, Гроздобер 5 x 7 Рамка со Флорални и Мушка Детали, Ѕид и Tabletop

DEN 969.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

На 5x7 слика рамка е лесно transferrable помеѓу tabletop и ѕид со закачалка и потпирачот за грбот.На 5x7 слика рамки има кука или стојат по можност да се откажам или планината исправено или на пејзаж.Гроздобер слика рамки 5x7 има флорални и мушка детали, заедно со 4 страни од рамката.Рамката е направена од смола која е цврсти и издржливи во споредба со пластика.Покрај тоа, вистинска чаша поклопецот е залепен за да се задржи слика во тоа заштитени од било каква штета.Овој исклучителен врежан 7x5 рамка има 4 бои availble - Blue & Злато, White & Злато, Орев & Злато, Потресени Махагони.Тоа е разноврсна за различни дома декор стилови.Рамката е направена на здрав смола и доаѓа со вистински стакло да ја задржите фотографијата во тоа заштитени од било каква штета.Тоа е флорални и мушка детали, заедно со 4 страни од рамката и да се насликани со рака во класичен бел & златна боја.Рамката може да се закачи на ѕид или да се прикаже на полица и има кука или стојат по можност да се откажам или планината исправено или на пејзаж.

Главните својства