.

Мајами Делфини Маскота Мајами Делфини Наслов специјално Издание Bobblehead МАК

Мајами Делфини Маскота Мајами Делфини Наслов специјално Издание Bobblehead МАК

DEN 4799.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мајами Делфини Маскота.Мајами Делфини.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Мајами Делфини Маскота Мајами Делфини Наслов специјално Издание Bobblehead МАК.Бренд нови предмети во оригиналната кутија.

Главните својства