.

5 Компјутери Blackhead Смена Comedone Екстрактор на Акни, Отстранување Комплет Splinter Смена Алатка за Blemish Whitehead Пукање

5 Компјутери Blackhead Смена Comedone Екстрактор на Акни, Отстранување Комплет Splinter Смена Алатка за Blemish

DEN 213.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : не ' рѓосувачки челик,имитација на кожа.Големина : околу 11.5 cm во должина.Количина : 5 компјутери акни алатки +чување.Сите работи во кожа случај,тоа е лесно за чување и носат.Примена : за отстранување на секој големина blackheads/whiteheads,milia,мозолчиња,blemish,затнат pores.By SMYHThis производ, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Ако како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување.

Главните својства