.

ZQDMBH Облека Опфаќа 1Pcs Облека Прашина Маска Dustproof Облека Крпа Складирање Водоотпорен Одговараат на Грб Заштитник Складирање Торба Виси Организатор Гардероба (Голем?

ZQDMBH Облека Опфаќа 1Pcs Облека Прашина Маска Dustproof Облека Крпа Складирање Водоотпорен Одговараат на Грб

DEN 302.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ја задржува прашината исклучите вашиот гардероба додека правејќи го тоа лесно за вас да се види што се зачувани облека без rummaging.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Дише и лесни ткаенини облека, кеси може да се задржи вашата облека далеку од прашина и чуден мирис.Еколошки не-плетени ткаенини нема да им наштети на животната средина.По долго чување,облеката ќе останат свежи како порано.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Спецификации : Нагласи опис : 1.Направени од PEVA материјални,не-токсични и невкусна.На облека маска ви помага да го одржувате вашиот облека далеку од прашина,вода,штетници и мувла,обезбедување на максимална заштита.2.Полу-транспарентно дизајн (изложена)не само што се заштитува вашата приватност,но исто така ви овозможува брзо да се разбере содржината,кои во голема мера ви заштедува на време да се најде облека што ви треба.3.Поради високо-квалитетни материјали и одличната изработка,облека корица има одлична издржливост,мазна патент, без никакви пречки,па облека покрие торба може да се користи многу пати, без губење на својата функција.4.Овој пренослив облека прашина маска може да се зачува простор за плакарот и да се задржи на плакарот среди и уреден.5.Заштита на облека од прашина,нечистотија,влага и бактерии.6.Голем капацитет,многу практични и добро одржувани.Детален опис : Материјал : PEVASize : Страна 60*позитивен 30*висина 90cm : ширевте големина : 60*30*90cm Side 60*позитивен 50*висок 90cm три-димензионални : ширевте големина : 60*50*90cm(Поради прирачник за мерење,ќе има некоја грешка од 1-3cm.)Делови Листа : 1*Облека Прашина Cover Product Име : одговара на cover Pattern Тип : Solid Pattern : Обична Dyed Material : Полиестер/Cotton Style : Modernquantity : 1 Pcs Please забелешка : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Главните својства