.

ЗАНАТСКИ Комбинација Клуч, SAE, 7/16-Инчен (CMMT44694)

ЗАНАТСКИ Комбинација Клуч, SAE, 7/16-Инчен (CMMT44694)

DEN 1428.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : комбинација клуч има хром финиш за отпорност на корозија.БРЗ АНГАЖМАН : 12 точка кутија крајот за брзо ангажирање со fastener.ЗГЛОБ ЦАРИНЕЊЕ : 15 степен кутија крајот форумот за дополнителни зглоб царинење.ЛЕСНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : Големи ознаки за брз комбинација клуч за идентификација.Ги исполнува или го Надминува ASME Спецификации. 7/16-инчен Стандардот SAE Комбинација Клуч има отпорни на корозија хром финиш обезбедување дополнителна носат и солза покриеност при додавање на цврстина и трајност дозволувајќи им на вашиот клуч да трае подолго.ЗАНАТСКИ клучеви ги исполнуваат или надминуваат ASME спецификации.

Главните својства