.

QIFU Страна се Насликани Емајлирани Симпатична Свиња Декоративни Шарки Накит Trinket Кутија Уникатен Подарок За Дома Декор

QIFU Страна се Насликани Емајлирани Симпатична Свиња Декоративни Шарки Накит Trinket Кутија Уникатен Подарок

DEN 359.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Производ】 : Накит кутија/Trinket кутија/Метал занает. 【Големина(L * W *H )】 : 2.5*1.92*1.9 во,【Тежина】 : 3.46 оз. 【Материјал】 : телото е нов материјал наречен цинк легура, со висок квалитет rhinestones и шарени глеѓ. 【Занаети】 : повеќе од 10 години искуство занатски се рачно изработени и high-end подароци кутија за пакување. 【Употреба】 : многу погодна за накит собирање, дома декорација, уметноста колекција и high-end подароци.За QIFU : QIFU е метал занаети дизајн и производство на компанијата, кои биле ангажирани во метал занаети дизајн и производство од 2001 година. За долго време, QIFU е посветен да го обезбеди секој чесен клиентите со исклучителен подарок што определување на квалитетот на животот.Ние никогаш нема да запре за момент во извршување на уметноста и убавината.QIFU,Посветеност прави совршеност.QIFU Концепт : Со внимателно постапки, не само што имаат за цел како декорација на куќа, но исто така и како занает објектот за да ги донесе радост на клиенти.Ние се посвети многу елегантен елементи на производот за да се обезбеди око-празник искуство за луѓето кои се во потрага на високо ниво живот.

Главните својства