.

Деца Девојки Бебе Девојки Леопард Поставува Долг Ракав Romper + Бел Дното На Младата Летна Облека

Деца Девојки Бебе Девојки Леопард Поставува Долг Ракав Romper + Бел Дното На Младата Летна Облека

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еластична,Памук. ❤Пакет : вклучуваат 1*romper+1*панталони+1*headband. ❤Материјал : памук,удобно и дише,мека и еластична,кожата-пријателски. ❤Повод : секојдневниот, викенд активности, бебе подарок, семеен собир, фотографија итн. ❤Големина : одговара за бебе девојка во 3 месеци до 3 години; исто така, можете да дознаете повеќе големината информации од подолу како референца. ❤Дизајн : "Merle леопард мода/сончоглед шема одблесокот панталони и headband; западен бебе девојка бутик за облека; дното прилепува за промена на пелена.Добредојдовте Среќен Градот!.Тоа е големината на табелата за вашиот референца : .Боја/Возраст/Записдолжина на Врв-Биста*2-Панталона должина-Половината*2. Жолта/6-12 Месеци/7015.35 инч-9.84 инч15.75 инч7.48 инч.Жолта/12-18 Месеци/8016.14 инч-10.24 инч-16.54 инч-7.87 инч.Жолта/18-24 Месеци/9016.93 инч-10.63 инч-17.32 инч-8.27 инч.Жолта/2-3 Години/10017.72 инч-11.02 инч-18.11 инч-8.66 инч.Зелена/3-6 Месеци/7014.57 инч-9.45 инч16.93 инч7.48 инч.Зелена/6-12 Месеци/80-15.35 инч-9.84 инч17.72 инч7.68 инч.Зелена/12-18 Месеци/90-16.14 инч10.24 инч18.50 инч7.87 инч.Зелена/18-24 Месеци/10016.54 инч10.63 инч19.29 инч8.07 инч.

Главните својства