.

Американската Мек Лен 6 Парче Крпа Постави и 4 Парче Бања Пешкир Поставите Пакет

Американската Мек Лен 6 Парче Крпа Постави и 4 Парче Бања Пешкир Поставите Пакет

DEN 1260.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

6 Парче Крпа Сет вклучува 2 бања крпи од 27 од 54 инчи, 2 рачни крпи 16 од 28 инчи, и 2 washcloths на 13 од 13 инчи. 4 Парче Бања Пешкир Сет вклучува пакет од 4 бања крпи во 27 од 54 инчи.Овие крпи содржи долг јамка-куп висина што ги прави екстра меки и исклучително абсорбента. 605-615 GSM крпи брзо ќе се апсорбира влага и ќе им даде на вашето тело нежен допир.Нашите влошки се направени од памук расте во Егејскиот Регион на Турција е најдобар квалитет памук.Овие крпи ќе направи да се чувствувате и да ви даде утеха како ако сте во luxurius хотел, спа, фитнес, сауна, базен и др.За најдобро користење, се мијат одделно за првиот употреба.Вие може да видите некои lint на првото перење поради крпи cotaining 100% памук, но треба да се намали после секое перење.Оваа нема да влијае на изгледот, се чувствуваат, или перформансите на вашиот крпа сет.Нашата прва цел е да обезбеди најдобра услуга на клиентите за сите корисници во нашата земја.Ќе се чувствувате мекост веднаш, и крпи ќе добие помек после секое перење.И со користење само на %100 памук и двоен-крои сите hems на издржливост е он-изнесуваше.Овие крпи треба да ви трае многу години!Внимание ве Молам : Крај на бои може да се разликуваат на вашиот екран е способност да се прикаже на бои правилно поради што може да се види овие бои различно.

Главните својства