.

Огледало Шминка Организатор со LED Светло, Табела Десктоп Завршувањето Кутија за Бања Салон, Преносни Прилагодливи Накит и Козметички Складирање се Прикаже Случај ?

Огледало Шминка Организатор со LED Светло, Табела Десктоп Завршувањето Кутија за Бања Салон, Преносни Прилагодливи

DEN 1620.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доволно Простор за Складирање:Висока прва ниво за флаширана козметички и три поделени фиоки може да се сместат Кармини, фондации,bronzers,итн.Може, исто така, продавница за накит, личен прибор, keepsakes.Сопственик на оваа прекрасна организатор, вие веќе не ќе биде проблематичен со неуредна козметика расфрлани на вашиот суета маса повеќе.Со вкупната големина L11"x W7.1"x H13.8".Со Rotatable Огледало : Оваа шминка организатор огледало со led светла ви овозможува совршено полски вашата шминка во темница или во слабо осветлени средини.Огледалото 360-степен вртливата овозможува вертикална ротација за оптимален агол на гледање.Прилагодливи LED Светла : High-definition шминка огледало со допир LED светла, долго притиснете го прилагодите 3 прилагодува осветленоста како ви се допаѓа.Преносни се справи и брз USB полнењето, леснотија да го користите во вашата бања, спална соба или други ви се допаѓа.Совршен за дом, канцеларија, училиште или на патување.Материјали : Овој мултифункционален шминка организатор со прекрасна бела завршница декорирани, висок степен на еко-пријателски материјал пластика во повисока издржливост, совршен лебедово јајце форма, чување одговара на повеќето dressers, суета пунктови и countertops.Пакет се Вклучени : 1x Запалени Суета Огледало со Организаторот,1 x USB Кабел.Забелешка : цената во однапред кога се користи LED светло,estimted да потрае 15 минути.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Употреба led огледало за совршен шминка ако во темна или затемнување ситуации, исто така, добро организирајте ги вашите шминка и гардеробер.Пакет Содржина: 1 x Запалени Суета Огледало Со Организаторот ,1 x USB Кабел Боја : Бела Големина : 11"(L) x 7.1"(W) x 13.8"(H).

Главните својства