.

Kertnic Кревет Крошна за Девојки, Меки Розова Принцеза Крошна Онанирачки Оркестарот Важничене Кревет Canopies за Детска Соба, Виси Крошна Постелнина Drapes Деца Читање Јадењ

Kertnic Кревет Крошна за Девојки, Меки Розова Принцеза Крошна Онанирачки Оркестарот Важничене Кревет Canopies

DEN 621.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Новата Надградба на Деца Кревет Декор Крошна】 - - со Kertnic : Едно парче pleated дизајн, со мазни s соба до зачудувачки малку палата, чувство како фантастична како таа е принцеза, таа ќе се допаѓа !.Drape круг купола крошна над креветот, додадете самовила светла, сон catcher или tassels, додавајќи шарм на било спалната соба.Стави оваа читање јадење крошна на агол, веднаш да се трансформира во вашата обична детска соба во смешна и симпатична, деца како читањето книги под неа.Се создаде деца сопствена игра простор.Деца тајна простор!Крајната игра област за деца да се скрие, нап, ги исполнуваат своите пријатели, се формира клуб и игра во внатрешноста.Кои Сме Ние?.Kertnic главно се фокусира на производи за домаќинството и никогаш нема да престанам на патот на развој и ажурирање на производи.Ние сме посветени во обезбедување на производи кои се донесат совршен квалитет и иновативни животен интерес на луѓето.Да се направи клиенти да се чувствуваат комотно и да се направи во секој дом топло е нашата намера.

Главните својства