.

8Pcs се Појавува Паричникот Леплива Лепило Замена, 3M VHB Висока Обврзници Налепница Подлога за Приклучок Паричникот Плус База, да се Видиме Паричникот+ Случај Назад Др

8Pcs се Појавува Паричникот Леплива Лепило Замена, 3M VHB Висока Обврзници Налепница Подлога за Приклучок Паричникот

DEN 143.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Само заменете леплива парче еден, телефонот картичка паричник со расклопна зафат може да се рециклираат.Тоа може да биде поставено на речиси секој мазна површина, ве молиме да не се држат до јасно заштитен филм на силикон, високо-текстура или кожа површина, или тоа лесно ќе падне. [Висок квалитет на оригинални резервни леплива] Овој здрав одлична 3 M силна појавува лепак замена користи најдобрите суровини.Сакате да ја наместите вашиот паричник на телефон / phone случај.Тоа може да биде поставено на речиси секој мазна површина, ве молиме да не се држат до јасно заштитен филм на силикон, високо-текстура или кожа површина, или тоа лесно ќе падне.Сакате да се придржуваат до паричникот на друг телефон / phone случај.Тоа е 40% повеќе слатка отколку обичните двострано база лепило за монтажа лента и може да издржи високите температури и до 120°C+. 8 x Јасни заштитни филмови. 8 x Појавува Штекер Паричникот Лепило Cover8 x Јасни заштитни films4 x Алкохол Влошки.Секој се појавува штекер паричникот стап лента е еднократна употреба, ве молиме потврдете идеална позиција да се држиме, избегне resticking.[Наменета за појавува надвор паричникот] Специјално дизајнирани за појавува штекер паричникот /паричникот плус /паричникот+. 8 x Појавува Штекер Паричникот Лепило Капак. 4 x на Алкохол Влошки. [Вие Ќе Добиете] 8 x Лепило Бар Налепница Дел, ако имате било какви прашања во врска со нашите трајни приклучок за лепење налепници леплива супстанца лепило замена на комплет, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Не допирајте лепило labels директно со вашите раце.Обновливи нови леплива дел лепило додатоци замени лента одговара на вашите потреби на многу ниска цена.

Главните својства