.

Memorex Blu-Ray BD-R 6x 25 GB Вретено, 15 Пакет

Memorex Blu-Ray BD-R 6x 25 GB Вретено, 15 Пакет

DEN 839.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Blu-Ray.Висока дефиниција емитува квалитет. 1x-6x Пишување Брзина.Податоци Капацитет од 25 GB.Користи сина, виолетова ласерска технологија ,поддржува висока дефиниција (HD) за снимање на видео клип, и до 5 пати на дигитални содржини капацитет за складирање на стандарден DVD на еден слој диск.Компатибилен со Blu-ray Дискот (BD-R) хардвер само.Компатибилен Брзина е 1 X - 6 X Пишување Брзина, BD-R 1 X - 6 X Пишување Брзина, BD-ПОВТОРНО.

Главните својства