.

Vaxson 3-Pack Екран Заштитник, компатибилен со Пол Смит PSP10130 PSP10078, TPU Guard Филм Заштитник Smart Watch [ НЕ Калено Стакло Заштитници ]

Vaxson 3-Pack Екран Заштитник, компатибилен со Пол Смит PSP10130 PSP10078, TPU Guard Филм Заштитник Smart Watch

DEN 2131.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.И тоа е намерно направени помали од екранот за инсталација. Во 99% транспарентност задржува оригиналниот екран светлината и дефиниција. 4 H цврстината ги штити вашиот екран од дневниот гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни.Не леплива остатоци кога отстранети.Единствен Материјал : 99.9% HD воено-одделение филмот е жолта отпорни.Анти-отпечатоци грб го спречува отпечатоци од прсти и други дамки на површината, ќе добиете подобро гледање искуство.Прецизно Сечење : Напредни прецизност ласерско сечење технологија обезбедува на филм за да се покријат вашиот уред до најголемиот степен.Висока Чувствителност : Висока чувствителност и HD дефиниција ви донесе брза апликација за подигнување, мазна игра и видео репродукција, нека можете да уживате во удобноста на флуентност.Лекување Технологија : лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа, држи вашиот екран сосема нов.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку порака.

Главните својства